Kaarditasku KT001 Elevated Slim - Charcoal Grey
KT001 – Kaarditasku Elevated Slim

Original price was: 29.90€.Current price is: 14.90€.

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

KT001 – Kaarditasku Elevated Slim

Original price was: 29.90€.Current price is: 14.90€.

KT001 – Kaarditasku Elevated Slim on funktsionaalne kaardihoidja, mis on valmistatud kvaliteetsest PU-nahast. RFID-blokeeringuga korpus kaitseb Teie kaarte elektrooniliste taskuvaraste eest. PU materjalist kaarditasku on vastupidav ja kergesti hooldatav.

Tootekood: T0001 Kategooria: Silt:

KT001 on mõõtudelt piisavalt kompaktne, et märkamatult taskusse sobida, samas aga mahutab 6-8 kaarti. Kaarditasku all olev liugur võimaldab kiiret juurdepääsu kaartidele ilma, et peaksid rahakotti avama. Meie värvivalikust leiavad endale sobiva nii mehed kui naised.

 • Materjal:

  KT001 – Kaarditasku Elevated Slim on valmistatud kvaliteetsest PU-nahast, mille plusside kohta saate lugeda pikemalt sellelt lehelt.

 • Turvalisus:

  Kaarditasku on varustatud RFID-blokeeringuga, mis kaitseb elektroonilise varguse eest ja blokeerib kõik RFID-skannerid ja -lugejad. Mis on RFID kaitse ja miks on see oluline, sellest saate lugeda lähemalt siit artiklist.

 • Mahutavus ja mõõtmed:

  Kaarditasku alumiinium osa mahutab 6-8 kaarti, lisaks leiate kaarditaskut lahti tehes veel kaks külgmist sahtlit kuhu saab panna paar kaarti, millele pole rfid kaitset vaja.

  Mõõtmed:
  Laius: 7cm
  Pikkus: 10cm
  Kõrgus: 2cm

 • Sobib hästi kingituseks:

  Kui olete tüdinenud suurtest ja kohmakatest rahakottidest, siis KT001 Kaarditasku Elevated Slim on hea valik. Ideaalne kingitus nii endale kui lähedastele!

Shop 0