Nahast võtmehoidja VH002 Clay Brown värvi valgel taustal
VH002 – Minimalistliku disainiga naturaalsest nahast võtmehoidja

6.90

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

VH002 – Minimalistliku disainiga naturaalsest nahast võtmehoidja

6.90

VH002 võtmehoidja on valmistatud pehmest naturaalsest nahast, mis vananeb väärikalt. Sobib suurepäraselt nii auto-, kodu- kui kontorivõtmete hoidmiseks. VH002 on vajalik ja kaunis aksessuaar igapäevaseks kasutamiseks.

Tootekood: VH002 Kategooria:

VH002 nahast võtmehoidja pakub lihtsat viisi hoida oma võtmeid organiseeritult ja stiilselt. Soeta oma auto-, kodu- kui kontorivõtmete hoidmiseks erinevat värvi VH002 võtmehoidjad ja segadus on lahendatud. VH002 võtmehoidjad on valmistatud naturaalsest nahast.

 

 • Naturaalse naha Kvaliteet:

  Kvaliteetne nahk ja hoolikas õmblustöö tagavad selle, et VH002 võtmehoidja näeb välja hea ka aastate pärast ja on samas ka vastupidav. Antud nahk on pehme ja sellele võib kasutamise käigus tekkida kriimustusi ja kortse, mis ei ole defektid, vaid lisavad tootele retrohõngu. Võtmehoidja naha hooldamiseks võite kasutada kätekreemi või naaritsaõli, mis aitab jälgi aja jooksul vähendada.

 • Funktsionaalsus:

  Selle võtmehoidjaga on teie võtmed alati organiseeritud ja hõlpsasti leitavad. Soeta oma auto-, kodu- kui kontorivõtmete hoidmiseks erinevat värvi VH002 võtmehoidjad ja segadus on lahendatud.

 • Suurus ja Värv:

  Võtmehoidja nahast osa pikkus on 8 cm. Saadaval kuues erinevas värvitoonis.

 • Universaalne Sobivus:

  Kompaktse suuruse ja neutraalse disainiga VH002 sobib nii meestele kui naistele.

 • Ideaalne kingitus:

  Võtmehoidja VH002 sobib suurepäraselt nii auto-, kodu- kui kontorivõtmete hoidmiseks. See sobib ideaalselt kingituseks sõpradele ja pereliikmetele sünnipäevadeks, aastapäevadeks, jõuludeks, uusaastaks, valentinipäevaks ja muudeks tähtpäevadeks.

Shop 0